Ubytování Nejdek a služby

Pokoje jsou čistě zařízené. Na pokoji je umyvadlo s teplou vodou. Sociální zařízení a sprchy jsou na chodbách, každé ze dvou patrech má 2 toalety a vlastní sprchy. V 1. patře je k dispozici větší samostatná kuchyňka,  ve 2. patře na chodně je kuchyňka menší.

Ceník

Cena za ubytování je v rozmezí 280,- Kč až 700,- Kč za jenu noc a osobu včetně DPH a poplatku ve výši 15 Kč za ubytování odváděném Městu Nejdku. Cena za ubytování je odvislá od počtu ubytovaných osob a délce pobytu.

Služby

Za příplatek je k dispozici též pračka a parkování na uzavřeném dvoře zezadu objektu. Ke vstupu do ubytovny a na pokoj obdržíte naprogramovaný čip místo klíče (kromě pokojů na dvorním traktu). Za zapůjčení čipu se platí vratná kauce ve výši 200,- Kč za 1 kus. Na ubytovně probíhá pravidelně úklid společných prostor a sociálních zařízení.

Fotogalerie

Na staré poště

Ubytování v centru města

Z ubytovny je všude blízko. V okruhu 100 metrů se nachází supermarket Albert, bankomaty KB a ČS, lékárna a většina obchodů.

Vkusně vybavené pokoje

Naše ubytovací zařízení je po celkové rekonstrukci z roku 2017. Pokoje jsou čistě zařízené.

Možnost dlouhodobého ubytování

Nabízíme možnost dlouhodobého ubytování např. pro zaměstnance nejdeckých podniků za zvýhodněné ceny.

Přívětivé ceny

Cena za ubytování je odvislá od počtu ubytovaných osob a délce pobytu a zahrnuje poplatek z ubytování odvádění Městu Nejdek.