Ubytování Nejdek Na staré poště

Ubytovna Na staré poště v Nejdku poskytuje ubytování ve 1, 2, 3 lůžkových pokojích. Celkem máme k dispozici 35 lůžek. Naše ubytovací zařízení je po celkové rekonstrukci v roce 2017 (kromě pokojů ve dvorním traktu). Při vstupu do ubytovny je instalován sloupek - dávkovač s dezinfekcí na dezinfekci rukou. Dávkuje po sešlápnutí nohou. Přímo v budově ubytovny je vietnamské Bistro Hanoi, s velmi chutnou a levnou kuchyní (cca za 100,- Kč), kde si můžete zakoupit jídlo i sebou na pokoj.

Z ubytovny je všude blízko

  • ubytovna se nachází v samém středu náměstí Karla IV.
  • v okruhu 100 metrů se nachází supermarket Albert, bankomat KB, lékárna a většina obchodů
  • ubytovaní zaměstnanci pracující ve firmě Witte to mají do práce jen 500 metrů
  • městský úřad a infocentrum je od ubytovny vzdálen jen 300 metrů
  • autobusové nádraží je vzdáleno 300 metrů
  • vlakové nádraží se nachází ve vzdálenosti 700 metrů
  • Karlovy Vary jsou od Nejdku vzdáleny 15 km

V létě je možné se koupat na malé přehradě Lesík, vzdálené 3 km od ubytovny. Na podzim je okolí Nejdku rájem houbařů. Nad Nejdkem jsou v zimně k dispozici rolbou upravované běžecké stopy vedoucí krásnou krajinou Podkrušnohoří. Na zimním krytém stadionu ji můžete zabruslit či zahrát hokej. Od ubytovny je vzdálen 1.5 km.

Trocha historie

Budova ubytovny Na staré poště má dlouholetou tradici v oblasti ubyování a pohostinství v Nejdku. Budova, ve které se nacházel hotel Pošta, byla postavena již v roce 1851. Budova byla v minulosti spjata s některými významnými událostmi, jako například se založením dobrovolného hasičského sboru v dubnu 1868. V letech 1906 až 1945 byl majitelem hotelu Adolf Sauerstein. V roce 1939 měl hotel kapacitu 25 lůžek, pro parkování aut nabízel vlastní garáže. Nabízel levné pokoje bez sociálního zařízení, ale pobyty s plnou penzí. Po 2. světové válce získal hotel do národní správy Oldřich Krutský.

Fotogalerie

Na staré poště

Ubytování v centru města

Z ubytovny je všude blízko. V okruhu 100 metrů se nachází supermarket Albert, bankomaty KB a ČS, lékárna a většina obchodů.

Vkusně vybavené pokoje

Naše ubytovací zařízení je po celkové rekonstrukci z roku 2017. Pokoje jsou čistě zařízené.

Možnost dlouhodobého ubytování

Nabízíme možnost dlouhodobého ubytování např. pro zaměstnance nejdeckých podniků za zvýhodněné ceny.

Přívětivé ceny

Cena za ubytování je odvislá od počtu ubytovaných osob a délce pobytu a zahrnuje poplatek z ubytování odvádění Městu Nejdek.