Cykloturistika

Krušného hory jsou protkány sítí cyklotursitckých tras vedoucích jak lesními cestami, tak méně frekventovanými silnicemi. Jsou ideální pro silniční i horská kola. Na výběr máte lehké, ale i náročné trasy, které protínají krásnou krušnohorskou krajinu.

Jízda na koních

Na farmě ve Fojtově nebo v jezdeckém klubu v Děpoltovicích nabízejí možnost vyjížděk na koních a řadu dalších aktivit.

Lezení po skalách

Máte na výběr z několika lokalit v okolí Nejdku, ferraty v Nových Hamrech, vyhlášenou horolezeckou lokalitu Strašidla v Horní Blatné, 11 masivů a věžiček mezi obcemi Merklín a Hroznětín nebo Dolní skály v chatové oblasti u města Hroznětín.

Relax u vody

V okolí Nejdku se nachází několik přírodních koupališť, vodní nádrže Lesík a Tatrovice, přírodní koupaliště Šindelová, Děpoltovice nebo koupaliště Nová Role či Velký rybník. 

Jízda na běžkách

Obdobně jako u cyklotras jsou Krušné hory protkány sítí běžeckých tras. Pokud je dostatek sněhu jsou běžkařské stopy upraveny již v Nejdku a lze po nich dojet až na Krušnohorskou lyžařskou magistrálu.

Sjezdové lyžování

V okolí Nejdku se nachází několik lyžařských skiareálů, jedná se střediska v Nových Hamrech, Perninku, nejnovější skiareál na Plešivci, dále v Potůčkách a největší skiareály na Božím Daru a Klínovci.

Bruslení na ledě

Přímo v Nejdku se nachází zimní stadion, kde je možné veřejné bruslení na ledové ploše.

Na staré poště

Ubytování v centru města

Z ubytovny je všude blízko. V okruhu 100 metrů se nachází supermarket Albert, bankomaty KB a ČS, lékárna a většina obchodů.

Vkusně vybavené pokoje

Naše ubytovací zařízení je po celkové rekonstrukci z roku 2017. Pokoje jsou čistě zařízené.

Možnost dlouhodobého ubytování

Nabízíme možnost dlouhodobého ubytování např. pro zaměstnance nejdeckých podniků za zvýhodněné ceny.

Přívětivé ceny

Cena za ubytování je odvislá od počtu ubytovaných osob a délce pobytu a zahrnuje poplatek z ubytování odvádění Městu Nejdek.